Solme AB

Jsme společnost zaměřená na řešení pro výrobu, která má kořeny ve dvou technických oblastech: vývoj softwaru a výrobní inženýrství.

Kanceláře Solme

Společnost Solme AB byla založena v roce 1998 ve švédském Göteborgu a v roce 2005 byla strategicky rozšířena na Solme Německo, 2011 na Solme Čína a 2019 na Solme Česká Republika.

Německo

Thomas Mittendorf, CEO

Inženýr a konzultant od roku 1992 se zaměřením
na procesy, administraci, výrobu a koučing

Kontakt:
+49 7141 125 440
+49 172 80 900 40
thomas.mittendorf@remove-this.solme.remove-this.de

ČESKÁ REPUBLIKA

Jiří Holoubek

Na různých pozicích v Continuous Improvement od roku 2008 se zaměřením na zlepšování procesů, Štíhlou Výrobu a implementaci Six Sigma.

Kontakt:
+420 605 031 134
jiri.holoubek@solme.se

1998...

...Solme AB bylo založeno na základě nápadu vytvořit softwarový nástroj, který by měl umožnit efektivní analýzu procesů manuální montáže kombinací video analýzy s časovými a pohybovými studiemi založenými na standardních časech. Od té doby byla základní myšlenka zdokonalena, byly vyvinuty další softwarové moduly a byly identifikovány další oblasti pro použití softwaru.

Většina z nás jsou inženýři s tituly v informatice a strojírenství (a teoretické fyzice). Máme však také kolegy z oboru ekonomie či finanční a obchodním řízení.

Zaměřujeme se na to, abychom správně pochopili potřeby a problémy našich zákazníků

Aplikace spadají do oblasti produktivity, vývoj, optimalizace a efektivita výroby, které úzce souvisejí s měřením práce a časovými studiemi.

Náš inovativní software AVIX pomohl našim zákazníkům učinit jeden krok kupředu (někdy dva) při zvyšování kapacity jejich výrobních procesů. AVIX jako podpůrný nástroj v jedné nebo několika pracovních oblastech vede ke značným úsporám v práci průmyslových inženýrů, nemluvě o výsledcích analýzy.

Současně je AVIX široce používán jak ve švédském, tak v celosvětovém zpracovatelském průmyslu a pomohl stovkám společností dosáhnout jejich cílů - na to jsme náležitě hrdí!