AVIX Connector

AVIX Suite podmodul

Import & Export dat

AVIX Connector je "add-on" modul používaný společně s ostatními AVIX moduly.

AVIX Connector umožňuje výměnu dat mezi AVIXem a dalšími výrobními systémy, jako například ERP, MES, atd.

kontaktujte nás pro online demonstraci

Propojení mezi systémy

Při integraci různých systémů často narazíte na jejich jednotlivá omezení. To se týká například toho, jak jsou data strukturována a jaké funkce lze použít. Abychom z každého systému měli maximální užitek, musí ukládat informace, které jsou pro daný systém jedinečné. Důvodem je jednoduše to, že různé systémy nejlépe spravují svůj konkrétní typ dat. Použití AVIX Connectoru umožňuje získat to nejlepší ze všech systémů.

Tam kde Excel už nestačí

AVIX data je možné importovat / exportovat přes Excel. Excel je uživatelsky přívětivý a většina uživatelů ví, jak jej používat. Zjistili jsme však, že naši uživatelé spotřebují spoustu dalšího času na posílání informací z AVIXu do jiných systémů. Myslíme si, že tento způsob práce neodpovídá starému přísloví "pracuj chytře - ne tvrdě". Z pohledu čistě správy dat Excel není vždy nejlepší volba. AVIX Connector zaplňuje tuto mezeru a usnadňuje import / export komplexních informací z a do AVIXu bez potíží a manuální práce.

Standardizované řešení

AVIX Connector poskytuje standardní řešení pro společnosti, které již mají komplexní systémová řešení. V těchto typech prostředí je důležité snadno připojit informace z AVIXu, aniž by to příliš ovlivnilo stávající systémy. Jinými slovy, informace musí být možné odesílat z a do AVIXu bez dalšího nadměrného vývoje stávajících systémů. AVIX Connector je standardní řešení - to znamená, že jsme zodpovědní jak za formát, tak za obsah a můžeme zajistit funkčnost v průběhu let pro stávající i budoucí zákazníky.

Základní schéma AVIX Connectoru

Funkce

  • Standardizovaný datový formát
  • Integrace s jinými systémy
  • "Upstream/Downstream" posílání dat
Kontaktujte nás pro online demonstraci
Listening Image

Chcete se o AVIXu dozvědět více?

Neváhejte nás kontaktovat! Pošlete zprávu a my odpovíme během 24 hodin.

AVIX Square Inv LOGO
(mandatory)
(mandatory)


Poznámka: Někdy je naše odpověď považována za nevyžádanou poštu. Pokud jste nedostali žádnou odpověď, zkontrolujte prosím složku SPAM. Můžete také zadat své telefonní číslo, abyste měli jistotu, že vás můžeme kontaktovat.