AVIX DFX

AVIX Suite modul

Design pro...

AVIX DFX modul je souhrnný název pro nástroje soustředící se na výrobek a jeho design. AVIX DFX zjednodušuje a standardizuje práci s analýzou vyrobitelnosti a souvisejícími problémy.

Díky příkladům a vyhledávacím funkcím je práce příjemnější a výsledky kvalitnější.

Jednoduchá vizuální analýza pomáhá identifikovat příležitosti pro zlepšení výrobku již ve fázi návrhu.

kontaktujte nás pro online demonstraci

DFA, DFA2, DFM, DFS...

DFX je souhrnný název pro metody hodnocení designu z různých pohledů. Obsahuje například DFA (Design for Assembly), DFM (Design For Manufacturing) and DFS (Design For Service). Při práci s tématy souvisejícími s DFX často představuje samotné setkání s týmem hlavní část metody pro získání dat - proto je obzvláště důležité mít dobrý nástroj, kde jsou nápady a návrhy dobře zdokumentovány. Díky DFX analýze můžete ušetřit peníze a snížit plýtvání výrobním časem už ve fázi návrhu výrobku. Počet součástek a manuálních úkonů nutných k výrobě produktu lze často snížit o 20-40%!

Kusovník (MBOM) a struktura výrobku

V AVIX DFX modulu je snadné vytvořit strukturu výrobku, která umožňuje integrální analýzu produktů a jejich modulů. Samozřejmě je možné importovat kusovníky nebo jejich součásti z externích zdrojů, jako je třeba Excel. Analýza DFX je založena na vhodné šabloně, například detailní DFA2. Během analýzy jste dotázáni na různé aspekty designu modulů a objektů, které jste se rozhodli analyzovat - k tomu vám pomáhá dokumentace metodologie, vaše vlastní výkresy, obrázky a/nebo videa, které máte k dispozici v modulu AVIX DFX.

Modifikovatelné šablony

Se software se snadno pracuje a jeho prostředí vám pomáhá. Modul AVIX DFX obsahuje bohatý výběr šablon pro různé standardní metody, kromě toho je možné systém doplnit vytvořením vlastních šablon s vlastní definicí problémů. Virtuální vývoj produktu je usnadněn snadným připojením obrázků, výkresů a další forem dokumentace. Práce s modulem AVIX DFX se ideálně provádí v namíchaných pracovních skupinách, které zahrnují jak designérský, tak výrobní personál - díky tomu jsou diskuze během analýzy přínosem pro všechny zúčastněné strany a usnadňují rozsáhlé využití metodik DFX v celé firmě.

Oblasti využití

  • DFX analýzy jednodušším způsobem
  • Zjednodušení vyhodnocování, dokumentace a komunikace různých aspektů montáže
  • Využití vizuálních pomůcek jako je video, výkresy a obrázky
  • Efektivní práce v týmu složeném z pracovníků z různých oddělení
  • Efektivní design výrobku a snížení počtu prototypů
  • Analýza vyrobitelnosti alternativních návrhů usnadní nalezení optimálního designu
  • Stávající produkty lze vylepšit pomocí modulu AVIX DFX prozkoumáním designu pro identifikaci a odstranění problémů

UPRAVTE SI A ROZŠIŘTE AVIX DFX MODUL TĚMITO PODMODULY

Execution optimizer

Pomáhá zvýšit výkony výrobních linek a optimalizuje plán a výrobní program.

AviX Execution Optimizer
Down stream connector

Umožňuje posílat data z AVIXu do jiných výrobních systémů, např. ERP nebo MES, atd.

AviX Connector
Production planner

Naměřené standardní časy lze využít pro zlepšení práce, kapacitní kalkulace a jako základ pro rozhodování.

Shop floor viewer

Umožňuje digitální zobrazení pracovní instrukce prostřednictvím webového prohlížeče. Pomocí AVIXu můžete vytvořit nová data, nebo použít ty existující.

AviX Shop Floor Viewer

Obrázky z modulu AVIX DFX

Během analýzy jsou vytvářeny návrhy a komentáře ke zlepšení souvisejícím s designem výrobku. Modul AviX DFX přehledně prezentuje její výsledky a ty lze okamžitě použít pro další práci.

KONTAKTUJTE NÁS PRO ONLINE DEMONSTRACI
Listening Image

Chcete se o AVIXu dozvědět více?

Neváhejte nás kontaktovat! Pošlete zprávu a my odpovíme během 24 hodin.

AVIX Square Inv LOGO
(mandatory)
(mandatory)


Poznámka: Někdy je naše odpověď považována za nevyžádanou poštu. Pokud jste nedostali žádnou odpověď, zkontrolujte prosím složku SPAM. Můžete také zadat své telefonní číslo, abyste měli jistotu, že vás můžeme kontaktovat.