AVIX FMEA

AVIX Suite modul

Failure Mode & Effects Analysis

Použijte FMEA (analýzu možného výskytu a vlivu vad) jako prevenci před kvalitativními odchylkami souvisejících s výrobním procesem nebo designem.

Využijte AVIX FMEA modul k analýze vašich výrobků novým a jednoduchým způsobem.

Objevte jedinečný přístup k analýze prostřednictvím propojení videa a struktury vašeho výrobku a procesu.

Kontaktujte nás pro
online demonstraci

Rychlá analýza!

Propojením vaší FMEA analýzy s modulem AVIX Method urychlíte svoji práci použitím dobře popsaného procesu. Každý krok procesu FMEA lze rychle zkontrolovat a zdokumentovat. Stejně jako v modulu AVIX Method existuje silné propojení s videem dokumentujícím váš proces, i v tomto modulu pomáhá video vizualizovat a urychlit vaší FMEA analýzu. Díky tomu můžete vaše nálezy komunikovat, dokumentovat a prezentovat.

Zapojte kolegy

Když pracujete s procesem a s ním propojeným videem, je snadnější pracovat v týmu a zapojit spolupracovníky z vícero oddělení. Je to strukturovaná analýza produktů a procesů, kde jsou nalezeny a odstraněny všechny kvalitativní vady.

Rizikové číslo RPN

Vypočítejte RPN (Risk Priority Number) pro součástku nebo proces. Všechny komponenty FMEA analýzy lze seřadit podle RPN a exportovat je do rozdílných formátů (např Excel, PDF, atd.) - to platí i pro Akční plán, který lze seřadit nejen podle RPN, ale také podle zodpovědné osoby

Funkce a vlastnosti

  • Propojení videa a analyzovaného procesu zvyšuje kvalitu a šetří čas všech zúčastněných.
  • FMEA analýza je automaticky aktualizována s každou změnou procesu, například při rebalancingu - to šetří spoustu času a nervů.
  • Opatření, o nichž se rozhodlo na FMEA meetingu, jsou zdokumentována v modulu AVIX FMEA a lze z něj vytvořit report s odpovědností, termínem, prioritou a stavem.
  • Modul AVIX FMEA vás varuje v případě nutné kontroly a/nebo akce. To znamená, že existuje přímé propojení mezi mezi analýzou FMEA a Kontrolním plánem.
  • Kontrolní plán se vytvoří automaticky po dokončení FMEA analýzy.
  • Všechny stupnice a šablony jsou modifikovatelné.
  • Vytvářejte FMEA analýzu v souladu s AIAG FMEA reference manual (PPAP). P-FMEA v našem modulu naplňuje požadavky AIAG také.
  • Vytvářejte FMEA analýzu v souladu s ISO/IATF 16949.

UPRAVTE SI A ROZŠIŘTE AVIX FMEA MODUL TĚMITO PODMODULY

Execution optimizer

Pomáhá zvýšit výkony výrobních linek a optimalizuje plán a výrobní program.

AviX Execution Optimizer
Down stream connector

Umožňuje posílat data z AVIXu do jiných výrobních systémů, např. ERP nebo MES, atd.

AviX Connector
Production planner

Naměřené standardní časy lze využít pro zlepšení práce, kapacitní kalkulace a jako základ pro rozhodování.

Shop floor viewer

Umožňuje digitální zobrazení pracovní instrukce prostřednictvím webového prohlížeče. Pomocí AVIXu můžete vytvořit nová data, nebo použít ty existující.

AviX Shop Floor Viewer

OBRÁZKY Z MODULU AVIX FMEA

Vyhněte se drahým změnám v procesu na poslední chvíli tím, že včas odhalíte jeho slabiny pomocí AVIX FMEA modulu. Tím také zlepšíte kontrolu nad budoucími procesy díky uloženým problémům a souvisejících řešení. Výsledkem bude méně prostojů a tím pádem plynulejší výrobní proces a vyšší produktivita.

KONTAKTUJTE NÁS PRO ONLINE DEMONSTRACI
Listening Image

Chcete se o AVIXu dozvědět více?

Neváhejte nás kontaktovat! Pošlete zprávu a my odpovíme během 24 hodin.

AVIX Square Inv LOGO
(mandatory)
(mandatory)


Poznámka: Někdy je naše odpověď považována za nevyžádanou poštu. Pokud jste nedostali žádnou odpověď, zkontrolujte prosím složku SPAM. Můžete také zadat své telefonní číslo, abyste měli jistotu, že vás můžeme kontaktovat.