AVIX Shop Floor Viewer

AVIX Suite podmodul

Digitální pracovní instrukce

Díky modulu AVIX Shop Floor Viewer můžete zobrazit pracovní instrukce digitálně - prostřednictvím webového prohlížeče na obrazovce nebo monitoru.

S pomocí AVIXu můžete buď použít existující data, nebo vytvořit novou instrukci.

kontaktujte nás pro online demonstraci

Digitální pracovní instrukce 4.0

Udělejte krok do digitálního světa bez papírů a posuňte se blíže k průmyslu 4.0. Použití modulu AVIX Shop Floor Viewer umožňuje přístup k pracovním instrukcím přímo z obrazovky připojené k vaší počítačové síti. Nezáleží na tom, zda již používáte AVIX, nebo teprve přemýšlíte o tom, že začnete - tak či onak můžete použít vaše data vytvořená v AVIXu k digitálnímu zobrazování pracovních instrukcí přímo ve výrobě.

Spravujte instrukce efektivně

Všechna data a informace jsou v AVIXu vzájemně propojeny - to znamená, že stejná data použitá pro časovou studii nebo balancing linky mohou být znovu použita k zobrazení pracovní instrukce. Díky tomu je správa vašich dat mnohem jednodušší a nemusíte je měnit nebo aktualizovat ve více systémech či zdrojích (např. v různých Excelovských souborech, Wordovských dokumentech, apod.).

Interaktivní rozhraní

Rozhraní modulu AVIX Shop Floor Viewer je vyrobeno tak, aby bylo se dalo snadno používat, příkladem jsou velká vizuální tlačítka pro posun vpřed nebo vzad v pracovní instrukci. Další skvělou funkcí AVIXu je odkaz na video dokumentující konkrétní pracovní úkon, tato funkce je také k dispozici v modulu AVIX Shop Floor Viewer. Stejná videosekvence, která je použitá v modulu Metod, je k dispozici také operátorovi. Všichni uživatelé (operátoři, inženýři, atd.) tak vždy pracují na základě stejné sekvence videa a pracovních metod. To zásadně usnadňuje komunikaci a týmovou práci.

Rozhraní mezi AVIXem a webovým prohlížečem

Struktura v AVIXu

Jednoduché technické řešení

Modul AviX Shop Floor Viewer je vytvořen jako „out of the box“ webový server (software), který lze lokálně nainstalovat do vaší sítě. Z pohledu IT je to stejně jednoduché jako zbytek AVIXu - to znamená jednoduchou instalaci a konfiguraci.

AVIX rozhraní

Modul AVIX Shop Floor Viewer je perfektním řešením pro digitální pracovní instrukce. Správa pracovních úkonů a naměřených časů se provádí stejným způsobem jako v AVIXu, jen s tou výhodou, že je lze publikovat operátorům prostřednictvím webového prohlížeče. tím zajistíte, že operátoři mají vždy snadný přístup k nejnovější (aktualizované) verzi pracovní instrukce!

Stejná data ve webovém prohlížeči (naměřené časy, videosekvence...)

Funkce

  • Jednoduché propojení mezi aktuálním pracovním postupem a pracovní instrukcí
  • Jednoduchá administrace / aktualizace
  • Digitální pracovní instrukce včetně videosekvencí, pracovních nástrojů a použitých dílů
  • Pracovní instrukce přímo na obrazovce ve výrobě
UPRAVTE SI A ROZŠIŘTE AVIX Shop Floor Viewer MODUL TĚMITO PODMODULY
Execution optimizer

Pomáhá zvýšit výkony výrobních linek a optimalizuje plán a výrobní program.

AviX Execution Optimizer
Down stream connector

Umožňuje posílat data z AVIXu do jiných výrobních systémů, např. ERP nebo MES, atd.

AviX Connector
Production planner

Naměřené standardní časy lze využít pro zlepšení práce, kapacitní kalkulace a jako základ pro rozhodování.

Shop floor viewer

Umožňuje digitální zobrazení pracovní instrukce prostřednictvím webového prohlížeče. Pomocí AVIXu můžete vytvořit nová data, nebo použít ty existující.

AviX Shop Floor Viewer

Obrázky z modulu AVIX Shop Floow Viewer

Kontaktujte nás pro online demonstraci
Listening Image

Chcete se o AVIXu dozvědět více?

Neváhejte nás kontaktovat! Pošlete zprávu a my odpovíme během 24 hodin.

AVIX Square Inv LOGO
(mandatory)
(mandatory)


Poznámka: Někdy je naše odpověď považována za nevyžádanou poštu. Pokud jste nedostali žádnou odpověď, zkontrolujte prosím složku SPAM. Můžete také zadat své telefonní číslo, abyste měli jistotu, že vás můžeme kontaktovat.